Tekkis küsimusi? Helista: +372 (880) 4208
Kiire
tarne
 • #
  Õhukesest lainepapist (paksus 2mm) aknaga karp. Kergesti volditav ja lihtsasti ladustatav karp. Karpi katab läbipaistev PVC plastik. Tootmiseks on kasutatud keskkonnasõbralikku lainepappi. Võimalik valida erinevaid suuruseid. Suurused: pikkus x laius x kõrgus. Sobib pakendamiseks tekstiilile, kingitustele (näiteks kollektsioonid) ja teistele asj..
  Rohkem infot Hind alates €0.37 (KM-ta) €0.45 (KM-ga)
 • #
  Kaheosaline karp erinevate kingituste, riiete, kingade, tarvikute, komplektide jms jaoks. Lainelise papi paksus - 1.5mm Alumine osa on tasane. Karbi kaas on eraldi volditav, komplektis on põhi ja pealmine osa. Kirjas on sisemised mõõtmed. Näidatud mõõtmed: pikkus x laius x kõrgus. ..
  Rohkem infot Hind alates €0.66 (KM-ta) €0.80 (KM-ga)
 • #
  Karp sobib ideaalselt tasside jt nõude, ehete, väikeste kingituste ja muude väikeste asjade pakkimiseks. Karp on valmistatud 270 g kartongist. Värv: pruun või valge. Karp ja karbikaas eraldi volditud, hind kehtib kogu komplektile (kaas + karp). Mõõtmed: 100x100x100mm. Karbi mõõtmed on mõõdetud väljastpoolt ..
  Rohkem infot Hind alates €0.31 (KM-ta) €0.38 (KM-ga)
 • #
  Kinkekarbid, mille ülemine osa on toonitatud, alumine osa on jõupaberist. Lihtne viis kinkidekaartide või kinkide pakkimiseks. Kergesti muljutav. Ei vaja kleeplinti. Karbi mõõtmed: 20x10x3 cm. Näidatud mõõtmed: pikkus x laius x kõrgus Näidatud on sisemised mõõtmed.   ..
  Rohkem infot Hind alates €0.28 (KM-ta) €0.34 (KM-ga)
 • #
  Kast sobib suurepäraselt kingituste või teiste asjade pakkimiseks. Valmistatud 280g paksust papist. Valge karbi sisemine värvus - pruun. Pruuni karbi sisemine värvus - valge. Kirjas on sisemised mõõtmed. Näidatud mõõtmed: pikkus x laius x kõrgus.    ..
  Rohkem infot Hind alates €0.17 (KM-ta) €0.20 (KM-ga)
 • #
  Lihtne karp, mille servad on suletavad. Ei vaja kleeplinti. B lainepapp. Näidatud on sisemised mõõtmed. Näidatud mõõtmed: pikkus x laius x kõrgus.   ..
  Rohkem infot Hind alates €0.17 (KM-ta) €0.20 (KM-ga)
 • #
  Horisontaalsesse pudelikarpi saab panna veini-, šampanja-  ja teiste jookide pudeleid, mille pikkus ei ületa 33cm ja mille läbimõõt (diameeter) ei ületa 10cm. Karp on valmistatud mikro-lainepapist (E). Karbi kaas käib eraldi lahti ja on karbi külge kinnitatud. Näidatud on sisemised mõõtmed. Näidatud mõ&ot..
  Rohkem infot Hind alates €1.07 (KM-ta) €1.30 (KM-ga)
 • #
  Karp kingitustele - kahele veinipudelile või sarnase suurusega pudelitele. Sulgemine ilma kleeplindita. Kirjas on sisemised mõõtmed. Näidatud on sisemised mõõtmed. Näidatud mõõtmed: pikkus x laius x kõrgus. ..
  Rohkem infot Hind alates €0.54 (KM-ta) €0.65 (KM-ga)
Soovid parimaid pakkumisi? Liitu uudiskirjaga: