Tekkis küsimusi? Helista: +372 (880) 4208
Kiire
tarne
 • #
  Õhukesest lainepapist (paksus 2mm) aknaga karp. Kergesti volditav ja lihtsasti ladustatav karp. Karpi katab läbipaistev PVC plastik. Tootmiseks on kasutatud keskkonnasõbralikku lainepappi. Võimalik valida erinevaid suuruseid. Suurused: pikkus x laius x kõrgus. Sobib pakendamiseks tekstiilile, kingitustele (näiteks kollektsioonid) ja teistele asj..
  Rohkem infot Hind alates €0.37 (KM-ta) €0.45 (KM-ga)
 • #
  Paberlaastud on valmistatud kvaliteetsest mitmevärvilisest paberist. Kasutusalad: Kingituste pakkimine. Ehete pakkimine. Kottide või karpide täitmiseks. Saadetiste pakkimisel. Pakitud 100g kotikestesse. Võimalik osta suuremates kogustes.   ..
  Rohkem infot Hind alates €0.41 (KM-ta) €0.50 (KM-ga)
 • nauja_preke #
  Prantsusmaal, Premium,  Provence piirkonnas valmistatud kvaliteetne siidipaber.   Veekindel. Kuumakindel. Väga õhuke - 22g/m2. Lehe mõõtmed 50 x 75 cm. Müügil kimp 24 lehega. ..
  Rohkem infot Hind alates €4.13 (KM-ta) €5.00 (KM-ga)
 • #
  Puidulaaste saab kasutada: Kingituse pakkimisel. Juveelide pakkimisel. Kottides või kastides oleva tühja ruumi täitmiseks. Pakitud 100g kottidesse. Ostes üle 1kg, pakitakse need kastidesse. ..
  Rohkem infot Hind alates €0.83 (KM-ta) €1.00 (KM-ga)
 • #
  Tugev, kvaliteetne ja õhuke valget värvi paber, mille üks külg on krobeline. Õrn, ei kahjusta toote pindu Ideaalne kvaliteetsete toodete pakkimiseks Keskkonnasõbralik materjal Väga õhuke - 22g/m2. Ühes kimbus 50 lehte. Kui ostate suurema koguse, müüakse ühes pakis 1800 lehte (36 kimpu x 50). ..
  Rohkem infot Hind alates €1.65 (KM-ta) €2.00 (KM-ga)
 • nauja_preke #
  Värvilised jõupaberist paberkotid keeratud pabernöörist sangadega. Sobivad toiduainete, kingituste ja klienditellimuste pakendamiseks. Mõõtmed: pikkus x laius x kõrgus. Kotid on valmistatud 90g / m2 jõupaberist. Koti kandevõime on kuni 8 kg. ..
  Rohkem infot Hind alates €0.15 (KM-ta) €0.18 (KM-ga)
 • #
  Flat tüüpi kotid, mis on valmistatud ümbertöödeldud paberist ja millel on sangad. Näidatud suurused: pikkus x laius x kõrgus mm. Kotid on valmistatud 70g/m2 pruunist ümbertöödeldud paberist. Kott kannatab kuni 6 kg raskust. ..
  Rohkem infot Hind alates €0.07 (KM-ta) €0.09 (KM-ga)
 • #
  Kaheosaline karp erinevate kingituste, riiete, kingade, tarvikute, komplektide jms jaoks. Valmistatud 270g paksust papist. Topelt põhjaga. Kasti põhi on karbiga sama värvi. Kaas ja põhi eraldi kokku klapitavad, komplektis on põhi ja pealmine osa. Kirjas on sisemised mõõtmed. Näidatud mõõtmed: pikkus x laius x k&otild..
  Rohkem infot Hind alates €0.38 (KM-ta) €0.46 (KM-ga)
 • #
  Kaheosaline karp erinevate kingituste, riiete, kingade, tarvikute, komplektide jms jaoks. Valmistatud 270g paksust papist. Topelt põhjaga. Kasti põhi on karbiga sama värvi. Kaas ja põhi eraldi kokku klapitavad, komplektis on põhi ja pealmine osa. Kirjas on sisemised mõõtmed. Näidatud mõõtmed: pikkus x laius x k&otild..
  Rohkem infot Hind alates €0.10 (KM-ta) €0.12 (KM-ga)
 • #
  Twist tüüpi valget värvi kraft kotid, mille sangad on ümarad ja liimitud siseküljele. Sobilik toidu, kingituste või muu kauba transpordiks. Mõõtmed: pikkus x laius x kõrgus mm. Kotid on valmistatud 90g/m2 valgest kraft paberist. Talub kuni 11 kg raskust. Vastavalt individuaalsetele vajadustele teeme kottidele siiditrükki. Roh..
  Rohkem infot Hind alates €0.20 (KM-ta) €0.24 (KM-ga)
 • #
  Erksad värvid. Tugevad. Ühepoolsed - üks pool on värviline, teine pruun. Kvaliteetsed. Paberi tihedus 50 g/m2. Mõõtmed: 0.7x50m. ..
  Rohkem infot Hind alates €17.77 (KM-ta) €21.50 (KM-ga)
 • #
  Karp sobib ideaalselt tasside jt nõude, ehete, väikeste kingituste ja muude väikeste asjade pakkimiseks. Karp on valmistatud 270 g kartongist. Värv: pruun või valge. Karp ja karbikaas eraldi volditud, hind kehtib kogu komplektile (kaas + karp). Mõõtmed: 100x100x100mm. Karbi mõõtmed on mõõdetud väljastpoolt ..
  Rohkem infot Hind alates €0.31 (KM-ta) €0.38 (KM-ga)
 • #
  Pruunid Twist-tüüpi aknaga jõupaberist kotid tugevdatud põhjaga. Sobivad suurepäraselt kingituste, toiduainete jt kaupade pakkimiseks. Täpsemad mõõtmed: pikkus x laius x kõrgus. Kotid on valmistatud 150g / m2 pruunist kraftpaberist. Läbipaistvast aknast näeb, mis toode kotti on pakitud. ..
  Rohkem infot Hind alates €0.79 (KM-ta) €0.95 (KM-ga)
 • #
  Hiina paberist ja nöörist sangadega kinkekotid. Paber on kaetud  kaitsva läikiva laminaadiga. Sangad ja põhi on tugevdatud kartongiga. Mõõtmed: kõrgus x pikkus x laius  mm. Kotid on valmistatud 150g / m2 pinnatöötlusega paberist. Talub kuni 9 kg raskust. Läikiv. ..
  Rohkem infot Hind alates €0.33 (KM-ta) €0.40 (KM-ga)
 • nauja_preke #
  Läbipaistva aknaga karbid on valmistatud tugevast paberist. Plastikust aknast näeb karbi sisu, mistõttu need sobivad eriti hästi erinevate väikeste kingituste, ehete, küünalde või muude väiksemate dekoratiivsete esemete pakkimiseks. Pruuni värvi. Täpsemad mõõtmed: pikkus x laius x kõrgus. ..
  Rohkem infot Hind alates €0.42 (KM-ta) €0.51 (KM-ga)
 • #
  Värvilised Twist tüüpi paberkotid, mis on valmistatud jõupaberist (sisemine külg on pruuni värvi). Kõikidel kottidel on musta värvi sangad, mis on liimitud koti siseküljele. Sobilik toiduainete, kingituste jms jaoks. Näidatud mõõtmed: pikkus x laius x kõrgus mm. Kott on valmistatud 100g/m2 pruunist jõupaberis..
  Rohkem infot Hind alates €0.27 (KM-ta) €0.33 (KM-ga)
 • #
  Horisontaalsesse pudelikarpi saab panna veini-, šampanja-  ja teiste jookide pudeleid, mille pikkus ei ületa 33cm ja mille läbimõõt (diameeter) ei ületa 10cm. Karp on valmistatud mikro-lainepapist (E). Karbi kaas käib eraldi lahti ja on karbi külge kinnitatud. Näidatud on sisemised mõõtmed. Näidatud mõ&ot..
  Rohkem infot Hind alates €1.07 (KM-ta) €1.30 (KM-ga)
Soovid parimaid pakkumisi? Liitu uudiskirjaga: